10GBase-SR SFP + Alıcı-verici SFP-10G-SR 850nm 300 M

  • ₺542.12
  • Stokta var
    SKU w4074


    10GBase-SR SFP + Alıcı-verici SFP-10G-SR 850nm 300 M
    KULLANıLAN MADDE-TAMAMEN TEST VE IYI ÇALıŞıR. ÇALıŞMA SISTEMLERI TÜM KALDıRıLDı ~!
    ne görmek ne olsun ~!
    aynı Gün Kargo, 14 gün garanti!
    GÜN GARANTI BAŞLAR SENIN ÖĞE GELDIĞINDE TESLIMAT ADRESI.
    GARANTI KAPSAMAZ UYUMLULUK SORUNLARı.
    benim mükemmel bir göz atın geri bildirimler ve tam bir güvenle satın.
    bulunan Shanghai, çin. yerel pickup mevcut olduğunu ~!
    daha gerçek resimler gerekiyorsa, lütfen bize ulaşın.

    • Birim Tipi: parça
    • Paket Boyutu: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
    Birim Tipi parçaPaket Boyutu 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

    Ürün İncelemesi *
    Kalite
    Fiyat

    İlgili ürünler

    İlgili

    OEM özel PCI kart USB genişleme 4 + 1USB pcba kurulu PCI adaptörü dönüşüm kartları USB pcba panoları

    OEM ustom PCI kart USB genişleme pcba kurulu PCI için 4 + 1USB kart adaptörü kart dönüşüm kartları USB kartlar eklemek pcba panoları PCI USB2.0 genişletme kartı (4 + 1) özelliği: 4 harici USB 2.0 bağlantı noktaları, 1 dahili USB 2.0 portu, ve aktarım hızları
  • ₺328.56
  • İlgili

    Endüstriyel ekipmanları kurulu Topsec 2.0

    endüstriyel ekipmanları kurulu Topsec 2.0 KULLANıLAN MADDE-TAMAMEN TEST VE IYI ÇALıŞıR. ÇALıŞMA SISTEMLERI TÜM KALDıRıLDı ~! ne görmek ne olsun ~! aynı Gün Kargo, 14 gün garanti! GÜN GARANTI BAŞLAR SENIN ÖĞE GELDIĞINDE TESLIMAT ADRESI. GARANTI
  • ₺1 089.72
  • İlgili

    DC 12 V 250 W pcio 24Pin Pico ATX Anahtarı PSU Kiralık Oto Mini ITX Yüksek Güç Kaynağı Modülü

    ****************************************************** daha fazla bilgi: DC 12 V 250 W 24Pin Pico ATX Anahtarı PSU Kiralık Oto Mini ITX için Yüksek Güç Kaynağı Modülü ************************************************ resim: boyutu: 55*35*13mm
  • ₺66.37
  • İlgili

    Mini PCI-E PCI-Express Card USB 3.0 Erkek Dönüştürücü Adaptör Kartı-PC Arkadaşı

    Özellikleri: 100% brand new ve yüksek kalite. bu bir mini Pci-E kartı USB 3.0 adaptör. adaptör için bir mini Pci-E yuvası USB 3.0 aygıt arabirimi. herhangi bir küçük boyutu için çok uygundur USB cihazı bir dizüstü takılı gerekiyordu.
  • ₺15.72
  • ₺18.51
  • İlgili

    M.2 NVMe PCIE SSD NGFF X4 Adaptör Kartı Dönüştürmek M Anahtar Arayüzü Sabit Disk SSD Genişleme Kartı Dönüştürücü

    ürün açıklaması : adaptör dönüştürülebilir NVMe/M.2 NGFF workstation ve sunucu masaüstü tarafından, PCI Express x4/x8/x16 (M Anahtar) yuvası arayüzü, yüksek performanslı kurumsal sınıf PCIe NVMe dönüşüm kartı ile bağlı masaüstünde SSD kurulum
  • ₺67.41
  • ₺74.91